Klasa  III a              

Klasa  IIIb

Klasa  IIIc

wych. mgr Marta Gołka

wych. mgr Teresa Potysz

(w klasie I i II mgr Ewa Spika-Profaska)

wych. mgr Magdalena Cieślik-Otocka

(w klasie I i II mgr Monika Musioł-Skrzypiec)

 

             

 

1.        Częstkowski Przemysław

1.         Bańczyk Michał

1.       Bajger Mateusz

2.        Gołąb Radomir

2.         Bolarczyk Krzysztof

2.       Bańczyk Patrycja

3.        Grzymała Adam

3.         Grabowska Marta

3.       Biela Zofia

4.        Grzymała Magdalena

4.         Grzenik Karol

4.       Biernacka Daria

5.        Hahn Klaudia

5.         Hensel Michał

5.       Błażyca Aleksander

6.        Hozumbek Andrzej

6.         Kamiński Krzysztof

6.       Cebula Franciszek

7.        Jankowiak Michał

7.         Knapczyk Mariusz

7.       Kieczka Aleksandra

8.        Kret Karol

8.         Kocima Dorota

8.       Kisiel Karolina

9.        Kulok Krystian

9.         Matyja Michał

9.       Klos Michał

10.    Łysakowska Magdalena

10.      Mizera Kamil

10.   Kobos Arkadiusz

11.    Nalepa Marcin

11.      Muras Anna

11.   Konas Szymon

12.    Niedziela Krzysztof

12.      Muras Artur

12.   Korus Katarzyna

13.    Pietrowska Klaudia

13.      Nowak Rafał

13.   Lanuszny Jakub

14.    Pińczuk Magdalena

14.      Perczak Maciej

14.   Leśnik Sandra

15.    Polnik Urszula

15.      Pindur Grzegorz

15.   Marcisz Mateusz

16.    Rajca Magdalena

16.      Ptak Michał

16.   Maruszczyk Klaudia

17.    Smolnik Artur

17.      Rajca Natalia

17.   Musioł Andrzej

18.    Świtała Michał

18.      Redosz Patryk

18.   Pawełek Rafał

19.    Tabacki Karol

19.      Rosiński Damian

19.   Pope Michał

20.    Taistra Aneta

20.      Rzymowska Monika

20.   Sier Aneta

21.    Tomasik Monika

21.      Serafin Krystian

21.   Skóra Mirosław

22.    Tytko Dawid

22.      Szymik Beata

22.   Sporek Bożena

23.    Widera Łukasz

23.      Tkocz Damian

23.   Stycz Marta

24.    Wodowski Adrian

24.      Weinoch Robert

24.   Świerkot Jagoda

 

25.      Wowra Stefan

25.   Toman Karolina

 

26.      Zimolong Łukasz

26.   Uznańska Dagmara